Úvod

BOSCO restaurant & bowling

Je štýlová reštaurácia s príjemnou atmosférou a priateľským personálom. V našej reštaurácii si môžete vychutnať dobré jedlo z nášho jedálneho lístka ako aj denné a víkendové menu, ktoré pre Vás pripravuje šéfkuchár Tomáš Ševčík s kolektívom.
Okrem chutného jedla Vám ponúkame kvalitné vína od slovenských a zahraničních vinárov a taktiež pivo s dlhoročnou tradíciou Staropramen ako aj kvalitné belgické pivá Hoegaarden a Leffe Bruin.V našej ponuke nájdete kvalitnú taliansku kávu Pellini, bio organické čaje Two Leaves and a Bud a množstvo iných alko aj nealko nápojov, kokteilov a domácích limonád. Radi pre Vás pripravíme súkromné či firemné akcie a rodinné oslavy.
 
Okrem toho si u nás môžete zašportovať a spríjemniť si voľné chvile hraním bowlingu. V lete si môžete posedieť a zrelaxovať na terase, zatiaľ čo sa  vaše detičky budú hrať na našom detskom ihrisku.  
 
Tešíme sa na Vašu návštevu!
Undefined

Je to neuveriteľný zážitok

Ak je vôbec niečo smutnejšie ako neuznaný génius , je to nepochopený žalúdok. Hovorí sa , že čisté svedomie robí človeka šťastným a spokojným, ale plný žalúdok to dokáže rovno tak dobre.